XVIII Charytatywny Bal Dziennikarzy

Redakcja
25.01.2018 11:45
XVIII Charytatywny Bal Dziennikarzy
fot. materiały prasowe

Największe wydarzenie towarzyskie karnawału, które w jednym miejscu i czasie gromadzi przedstawicieli wszystkich polskich mediów zjednoczonych we wspólnym, szczytnym celu już niebawem. 3 lutego 2018 r. w Ufficio Primo odbędzie się XVIII Charytatywny Bal Dziennikarzy, z którego relację na żywo będzie można zobaczyć w serwisie Plejada.pl oraz na profilach społecznościowych Grupy Onet na Facebooku. 

W tym roku beneficjentami Balu organizowanego przez Fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy będzie aż pięć organizacji dobroczynnych: Fundacja TVN „Nie jesteś sam”, Fundacja Polsat, Fundacja Radia Zet, Fundacja Przyjaciółka i Fundacja Kulczyk Foundation realizująca program „Żółty Talerz”.

— Od 1998 roku, kiedy dziennikarze powołali do życia Fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy, udało nam się przekazać potrzebującym prawie cztery miliony złotych. Nie jesteśmy wielką organizacją, dlatego zawsze podejmujemy współpracę z tymi, którzy bez trudu docierają do dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. W minionych latach wspieraliśmy m.in. Fundację „A kogo?” Ewy Błaszczyk i Fundację „Mimo wszystko” Anny Dymnej, Klinikę Onkologii oraz Klinikę Niemowlęcą Instytutu „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”, Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Towarzystwo Nasz Dom, domy dziecka, fundacje regionalne działające na rzecz wspierania rodzicielstwa zastępczego, a także dziesiątki innych szpitali oraz organizacji pożytku publicznego. Z uwagi na charakter naszej Fundacji od 3 lat część dochodu trafia do fundacji prowadzonych przez media — mówi Mateusz Hładki, Prezes Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy, dziennikarz telewizji TVN. 

Uroczystość, która odbędzie się 3 lutego 2018 r. w Ufficio Primo poprowadzą m.in. Agnieszka Woźniak-Starak — prezenterka TVN, Agata Młynarska — Dyrektor Programowa TLC Polska, Krzysztof Ibisz — prezenter telewizji Polsat i Marcin Cejrowski — redaktor naczelny Plejada.pl. Aukcję poprowadzi charyzmatyczny Juliusz Windorbski, prezes domu aukcyjnego Desa Unicum. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Blue Cafe.

Relację na żywo z wydarzenia będzie można zobaczyć w serwisie Plejada.pl oraz na profilach społecznościowych Grupy Onet na Facebooku.

Agencją produkującą Bal jest Rubicon Media, za oprawę audiowizualną, materiały video i transmisję odpowiada PsychoMedia, działania media relations Balu i Fundacji prowadzi agencja MagnifiCo Marketing&PR Consultants. Partnerem produkcji wydarzenia jest agencja Black Tie.

RadioZET.pl