Zamknij

Yaroslav Kopchuk poszukiwany za "brutalne przestępstwo". Może ukrywać się w Polsce

02.06.2022 17:46

Czeska policja poszukuje 24-letniego Yaroslava Kopchuka za popełnienie na terenie Czech poważnego, brutalnego przestępstwa. Poszukiwany mężczyzna może przebywać na terenie Polski.

Kopchuk
fot. policja.pl

Policja Republiki Czeskiej poszukuje Yaroslava Kopchuka, urodzonego 22 stycznia 1998 roku, zameldowanego na terenie Ukrainy, którego aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

Yaroslav Kopchuk poszukiwany przez czeską policję. Może ukrywać się w Polsce

Yarosłav Kopchuk jest poszukiwany za popełnienie na terenie Czech poważnego, brutalnego przestępstwa. Poszukiwany może przebywać na terenie Polski. Służby nie podały jednak szczegółów czynu, o który podejrzewają mężczyznę.

Kopchuk
fot. policja.pl
Kopchuk
fot. policja.pl

Na stronie internetowej Polskiej Policji opublikowano natomiast dwa zdjęcia 24-latka. Wynika z nich, że poszukiwany ma niebieskie oczy, krótko przystrzyżone włosy oraz zarost pod nosem i na brodzie.

Policjanci zwracają się do każdego, kto rozpoznaje poszukiwanego na załączonych zdjęciach, zna jego miejsce pobytu lub ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie, z prośbą o kontakt z najbliższą jednostką Policji w kraju lub pod numerem 112.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/policja.pl