Zamknij

Znany YouTuber namawiał dzieci do obnażania się. ''Na pewno siedzisz na...''

Redakcja
25.03.2018 20:19
YouTube
fot. Shutterstock.com

Znany YouTuber podczas czatów na żywo na swoim kanale namawiał dzieci do obnażania się i nakłaniał je do seksu za pieniądze. Sprawą zajmują się funkcjonariusze z wielkopolskiej policji.

Chcesz czytać częściej takie artykułu? Dołącz do grupy dla rodziców na Facebooku

Kanał "Gurala" w serwisie Youtube obserwuje ponad 200 tysięcy osób - informuje Onet. Większość odbiorców mężczyzny to dzieci. Sprawa namawiania dzieci do obnażania się zainteresowała innych YouTuberów. Wśród nich znalazł się między innymi Sylwester Wardęga. Interweniowali także użytkownicy Wykopu, którzy nazywali "Gurala" pedofilem.

"Gural'' namawiał dzieci do obnażania się

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych opublikował w mediach społecznościowych fragmenty transmisji, podczas których YouTuber nakłaniał swoich widzów do obnażania się i pisania wulgarnych słów. Wśród nich znalazła się między innymi rozmowa "Gurala" z dziewczynką.

Zobacz także

- Na pewno siedzisz na prywatnym? - dopytuje dziewczynka. "Gural" odpowiada, że tak, a tymczasem transmisję oglądają inni jego "fani". Kolejną ofiarą jest 13-letnia dziewczynka, która odmawia rozebrania się przed kamerą.

Sprawą ''Gurala'' zajmują się policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Poznaniu

Na razie tylko tyle możemy powiedzieć. Możliwe, że więcej informacji będziemy mogli przekazać, kiedy zakończą się nasze działania - powiedział Onetowi podkom. Maciej Święcichowski.

21-letni "Gural" pochodzi z lubuskiej miejscowości Pszczew. Jego kanał na YouTube obserwuje ponad 200 tysiecy osób.

RadioZET.pl/Onet.pl/DG