Zamknij

Zabawa w chowanego. Nowy film braci Sekielskich. Oglądaj ONLINE

16.05.2020 09:05

Już dziś o godz. 10.00 premiera głośnego i długo wyczekiwanego filmu braci Sekielskich pt. "Zabawa w chowanego", kontynuującego temat pedofilii w kościele katolickim w Polsce. Film skupiać się będzie na wstrząsającym wątku, którego nie udało się zamknąć w "Tylko nie mów nikomu".  Film możecie obejrzeć także na RadioZET.pl.

zabawa w chowanego
fot. Sekielscy/ YouTube

"Zabawa w chowanego", kolejny film braci Tomasza i Marka Sekielskich, podobnie jak "Tylko nie mów nikomu" poruszy temat pedofilii w Kościele katolickim. Niemal 1,5-godzinny dokument również został sfinansowany z wpłat internautów. Jak mówił sam Tomasz Sekielski, to film zupełnie inaczej opowiedziany.

- Są oczywiście łzy i emocje. Gdyby film przeszedł bez echa byłbym zdziwiony, wydaje mi się, że opisuje pewne mechanizmy, konkretne osoby i problemy – mówił niedawno w "Sekielski Sunday Night Live" na Facebooku.

"Zabawa w chowanego". Film braci Sekielskich. Oglądaj ONLINE

Premiera dokumentu "Zabawa w chowanego" była kilkukrotnie przekładana. Początkowo film miał trafić do sieci w listopadzie 2019 roku, potem emisję przełożono na styczeń 2020 roku, później na koniec marca. Te plany pokrzyżowała jednak epidemia COVID-19. Sekielscy czekali na odpowiedni moment.

Zobacz także

"Zabawę w chowanego” obejrzymy 16 maja. Film będzie dostępny za darmo o godzinie 10:00 w serwisie Youtube.

"Zabawa w chowanego". OGLĄDAJ NA RADIOZET.PL

Nie wyświetla Ci się film? Kliknij tutaj - Zabawa w chowanego online.

"Zabawa w chowanego" została sfinansowana ze zbiórki crowdfoundingowej za pośrednictwem serwisu patronite.pl. Przypomnijmy, że bracia Sekielscy przygotowują także dwa kolejne filmy - o aferze SKOK-ów oraz trzecią część tryptyku poświęconego pedofilii w Kościele Katolickim, która tym razem ma być poświęcona m.in. postaci Jana Pawła II.  

Zobacz także

RadioZET.pl