Zamknij

Udusił, a ciało zostawił na hotelowym balkonie. "Motyw był uczuciowy"

18.11.2019 17:54
Zabójstwo w Karpaczu. 43-latek udusił swoją kochankę?
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News, zdj. ilustracyjne

W głośnej sprawie zabójstwa w hotelu w Karpaczu zatrzymany został 43-letni Paweł M. To znajomy ofiary. Mężczyzna przyznał się do winy. Choć prokuratura nie ujawnia na razie wielu szczegółów, wiadomo, że motyw zbrodni był uczuciowy.

Do zabójstwa 43-letniej kobiety w hotelu w Karpaczu doszło w sobotę. Dwa dni później prokuratura postawiła zarzuty zatrzymanemu dzień wcześniej mężczyźnie i ujawniła szczegóły zbrodni. Do morderstwa przyznał się Paweł M., rówieśnik ofiary i mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego. Jak dotąd ustalono, sprawca udusił kobietę, a jej ciało zostawił na balkonie i uciekł. Ciało znaleziono około godziny 22.30.

Wiadomo, że 43-latka przebywała w Karpaczu służbowo i uczestniczyła tam w konferencji branżowej. Oskarżony pojechał tam, żeby ją odwiedzić. Motyw zbrodni miał być uczuciowy.

Prokuratura sprawdza teraz, czy oprócz uduszenia podejrzany w inny sposób skrzywdził kobietę i czy był wtedy pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych. Prokurator złoży wkrótce wniosek do sądu o tymczasowy areszt 43-latka.

Zobacz także

RadioZET.pl