Zamknij

Odnaleziono 12-letnią Patrycję z Zabrza. "Jest cała i zdrowa"

09.06.2021 13:10
Zaginęła 12-letnia Patrycja Rybakowska
fot. Policja w Zabrzu

12-letnia Patrycja z Zabrza została odnaleziona przez dzielnicowego - poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. Poszukiwania trwały od około północy, gdy na komisariat w Zabrzu wpłynęło zgłoszenie. - Policjanci natychmiast uruchomili Child Alert i wysłali w teren grupy poszukiwawcze z psami tropiącymi - powiedział Radiu ZET rzecznik policji w Zabrzu Sebastian Bijok.

12-letnia Patrycja z Zabrza została odnaleziona w środę, 9 czerwca, około południa przez dzielnicowego. Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach przekazała, że dziewczyna jest cała i zdrowa.

12-letnia Patrycja z Zabrza odnaleziona. Poszukiwania trwały od północy

O zaginięciu 12-letniej Patrycji poinformowała policja w Zabrzu. W komunikacie napisano, że ostatni raz widziana była we wtorek 8 czerwca między 18 a 19 na placu Szkoły Podstawowej numer 16 przy ulicy Józefa Lompy w Zabrzu. Policjanci zaznaczyli, że towarzyszyła jej kobieta w wieku około 30 lat. Wiadomo, że nie jest to rodzina dziewczynki.

Zgłoszenie o zaginięciu wpłynęło około północy. - Od razu został uruchomiony Child Alert, w teren ruszyły grupy poszukiwawcze z psami tropiącymi – powiedział Radiu ZET rzecznik policji w Zabrzu Sebastian Bijok.

RadioZET.pl/Policja w Zabrzu