Zamknij

Zgłosiła napaść na tle seksualnym. Pokazała policji to zdjęcie

23.09.2021 17:47
poszukiwany o napaść seksualną
fot. Policja Śląska

Mieszkanka Zabrza zgłosiła napaść na tle seksualnym. Policja nie znalazła podejrzanego, więc publikuje jego wizerunek i prosi o pomoc.

Do ataku na młodą kobietę doszło 15 czerwca w okolicy dworca autobusowego w Zabrzu. Mieszkanka tego miasta zgłosiła na policję napaść na tle seksualnym.

Funkcjonariusze ze Śląskiej Policji określili przestępstwo jako "doprowadzenie pokrzywdzonej do poddania się innej czynności seksualnej poprzez naruszenie jej nietykalności cielesnej".

Napadł na młodą mieszkankę Zabrza. Policja szuka tego mężczyzny

Ofiara przekazała mundurowym zdjęcie napastnika. - Pokrzywdzona przekazała nam zdjęcie mężczyzny, którego wskazała jako sprawcę. Zdjęcie wykonała zaraz po przestępstwie - przekazał Sebastian Bijok, rzecznik policji w Zabrzu, cytowany przez portal tvn24.pl.

Poszukiwania nie przyniosły rezultatu, dlatego służby za zgodą prokuratury udostępniły wizerunek mężczyzny. Policja zaapelowała do osób, które rozpoznają osobę na załączonym zdjęciu, aby skontaktowały się z zabrzańską policją.

Jeśli ktoś posiada w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 47 8543 200 lub osobisty kontakt z najbliższą komendą policji. Osobom przekazującym informacje policja gwarantuje anonimowość.

RadioZET.pl/tvn24.pl/Śląska Policja