Zamknij

Uwaga na drogach! Dwa śmiertelne wypadki w Zachodniopomorskiem

Redakcja
08.11.2018 09:29
Uwaga na drogach! Dwa śmiertelne wypadki w Zachodniopomorskiem
fot. archiwum RadioZET.pl

Tragiczny poranek na drogach w Zachodniopomorskiem. Doszło tam do dwóch poważnych wypadków, w których zginęły dwie osoby. W Małopolsce od rana utrudnienia w ruchu pociągów po śmiertelnym potrąceniu przez pociąg pieszego.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

O godzinie 7:30 na drodze S3 na wysokości miejscowości Babigoszcz między Świnoujściem a Goleniowem zderzyły się osobówka z ciężarówką. Jak podaje policja, kierujący osobowym Daewoo z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy. Kierowca osobówki zginął na miejscu. Droga jest zablokowana, objazd wyznaczono drogami powiatowymi.

Chwilę wcześniej na drodze krajowej nr 191 w Renicach w powiecie myśliborskim zderzyły się osobówka i dwa samochody ciężarowe. Jedna osoba zginęła, trzy zostały ranne. Na miejscu wciąż pracują służby, objazd wyznaczono mniejszymi drogami lokalnymi.

Od rana w całym województwie warunki na drogach były bardzo trudne. Gęsta mgła utrudniała widoczność.

Zobacz także

Tragicznie rozpoczął się też poranek w Małopolsce. Na trasie kolejowej z Rzeszowa do Krakowa, między Brzeskiem a Bochnią pieszy wpadł pod pociąg. Przechodził przez tory w niedozwolonym miejscu. Pociągi jeżdżą jednym torem, możliwe są opóźnienia.

RadioZET.pl/JŚ