Zamknij

Makabryczne odkrycie. Cztery ciała w mieszkaniu. Prokuratura nie zdradza szczegółów

Redakcja
22.12.2018 19:50
Policja
fot. Flickr

Ciała czterech osób znaleziono w sobotę w jednym z mieszkań w Pyrzycach w woj. zachodniopomorskim. Według nieoficjalnych informacji podawanych przez lokalne media, jedną z ofiar jest mężczyzna - być może zabójca, który następnie popełnił samobójstwo.

- Prokuratura Rejonowa w Pyrzycach nadzoruje śledztwo w związku z ujawnieniem w jednym z mieszkań ciał czterech osób - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Biranowska-Sochalska. Dodała, że na miejscu pracuje prokurator, policjanci, a także biegły z zakresu medycyny sądowej. - Postępowanie prowadzone jest w kierunku podejrzenia popełnienia zbrodni zabójstwa - dodała.

Zobacz także

Ani prokuratura, ani policja nie podają szczegółów ani okoliczności tej zbrodni (więcej informacji zostanie podanych w poniedziałek). Według nieoficjalnych ustaleń, podawanych przez lokalne media (m.in. portal Kurier24.pl), jedną z ofiar jest mężczyzna, który miał zabić nożem trzy pozostałe osoby, a następnie popełnić samobójstwo.

Z kolei szczecińska "Gazeta Wyborcza" - także nieoficjalnie - pisze, że wśród czwórki ofiar jest kobieta oraz dwoje dzieci, co potwierdzałoby wspomnianą wyżej hipotezę o tzw. samobójstwie rozszerzonym.

Chcesz otrzymywać więcej takich newsów? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku!

RadioZET.pl/PAP/szczecin.wyborcza.pl/Kurier24.pl/MP