Zamknij

Ze ślubu prosto...za kratki. Pan młody zatrzymany przez policję

Redakcja
12.10.2018 17:29
Kajdanki
fot. Shutterstock

Pewien 25-latek nie będzie dobrze wspominał dnia swojego ślubu. Zaraz po ceremonii zaślubin zamiast na miesiąc miodowy trafił bowiem...na trzy miesiące za kratki za przestępstwa narkotykowe, których się dopuścił.

O tym jak ważne jest stawianie się na czynności do organów ścigania przekonał się 25 - letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, który od dłuższego czasu unikał wyznaczonych przez Sąd Rejonowy w Goleniowie  terminów. Jego zachowanie skutkowało wydaniem nakazu poszukiwania mężczyzny celem osadzenia go w zakładzie karnym.

Policjanci po uzyskaniu dokumentacji w sprawie poszukiwania 25 – latka z pobliskiej miejscowości rozpoczęli czynności operacyjne mające na celu odnalezienie mężczyzny.

Zobacz także

Kryminalni ustalili, że młody mężczyzna w dniu 11 października ok. godziny 15:00 będzie zawierał związek małżeński w goleniowskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Funkcjonariusze pojechali w wyznaczonym terminie do urzędu, gdzie faktycznie pojawił się poszukiwany mężczyzna. Mundurowi poczekali do zakończenia ceremonii zaślubin, po czym zatrzymali poszukiwanego pana młodego.

Weselni goście i panna młoda nie byli zadowoleni z wizyty policjantów na ślubie, jednak całe zdarzenie było wynikiem uchylania się pana młodego od kary za popełnione w przeszłości czyny.

RadioZET.pl/KPP Goleniów/MP