Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ze ślubu prosto...za kratki. Pan młody zatrzymany przez policję

12.10.2018 17:29
xxx wiadomosci

Pewien 25-latek nie będzie dobrze wspominał dnia swojego ślubu. Zaraz po ceremonii zaślubin zamiast na miesiąc miodowy trafił bowiem...na trzy miesiące za kratki za przestępstwa narkotykowe, których się dopuścił.

Kajdanki fot. Shutterstock

O tym jak ważne jest stawianie się na czynności do organów ścigania przekonał się 25 - letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, który od dłuższego czasu unikał wyznaczonych przez Sąd Rejonowy w Goleniowie  terminów. Jego zachowanie skutkowało wydaniem nakazu poszukiwania mężczyzny celem osadzenia go w zakładzie karnym.

Policjanci po uzyskaniu dokumentacji w sprawie poszukiwania 25 – latka z pobliskiej miejscowości rozpoczęli czynności operacyjne mające na celu odnalezienie mężczyzny.

Kryminalni ustalili, że młody mężczyzna w dniu 11 października ok. godziny 15:00 będzie zawierał związek małżeński w goleniowskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Funkcjonariusze pojechali w wyznaczonym terminie do urzędu, gdzie faktycznie pojawił się poszukiwany mężczyzna. Mundurowi poczekali do zakończenia ceremonii zaślubin, po czym zatrzymali poszukiwanego pana młodego.

Weselni goście i panna młoda nie byli zadowoleni z wizyty policjantów na ślubie, jednak całe zdarzenie było wynikiem uchylania się pana młodego od kary za popełnione w przeszłości czyny.

RadioZET.pl/KPP Goleniów/MP

Oceń