Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Uwolnili go z zamkniętego kina. Okazało się, że był poszukiwany

07.12.2018 22:20
xxx wiadomosci

Mężczyzna, którego policjanci uwolnili z zamkniętego kina w Wałczu (Zachodniopomorskie), był poszukiwany do odbycia kary za przestępstwa karno skarbowe. Trafił do izby zatrzymań. Po zapłaceniu ciążącej na nim grzywny został zwolniony.

Uwolnili go z zamkniętego kina. Okazało się, że był poszukiwany fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

23-latek wybrał się do kina ze swoją znajomą. Pod koniec seansu mieszkaniec Wałcza wyszedł z sali. Po zakończonym filmie wszyscy zaczęli wychodzić z placówki, w tym także znajoma młodego mężczyzny. Kobieta czekała na 23-latka przed kinem. Placówka została zamknięta, a jej znajomego wciąż nie było. Kobieta powiadomiła policję o prawdopodobnym zamknięciu mężczyzny w kinie.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zauważyli stojącego za szklanymi drzwiami kina zaginionego. Gdy go wypuszczono z placówki okazało się, że był on poszukiwanym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa karno skarbowe. Mężczyzna został zatrzymany.

Jak powiedziała w piątek PAP mł. asp. Beata Budzyń z wałeckiej policji, mężczyzna po zapłaceniu 800 zł grzywny opuścił pomieszczenie dla osób zatrzymanych. Jeśliby tego nie zrobił, musiałby trafić do więzienia na pięć dni - dodała Budzyń.

RadioZET.pl/PAP/BM

Oceń