Awantura w hotelu. Dźgnął nożem kolegę. „Poszło o kobietę”

Redakcja
07.03.2019 09:20
Nóż
fot. Shutterstock

Szczecińska policja zatrzymała mężczyznę poszukiwanego za dwukrotne ugodzenie nożem swojego znajomego. Poszkodowanego uratowali lekarze, jego stan jest ciężki, ale stabilny. 

Jak informuje tvn24.pl, nożownik został zatrzymany w środę, ok. godz. 18, w Szczecinie. Policja przekazała, że przebywa w areszcie i że w czwartek będą z nim wykonywane czynności (najprawdopodobniej zostanie wówczas przesłuchany).

Do incydentu doszło dzień wcześniej w hotelu Dobosz w Policach (także woj. zachodniopomorskie). Obsługa hotelowa zawiadomiła wówczas policję, że w jednym z pokoi znaleziono zakrwawionego mężczyznę. Natychmiast wezwano pogotowie, które przetransportowało go do szpitala. Przeżył – jego stan jest ciężki, ale stabilny. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Według ustaleń nożem ranił go 28-letni znajomy, a powodem ataku były sprawy damsko-męskie. „Poszło o kobietę. W pewnym momencie jeden z mężczyzn dwukrotnie dźgnął drugiego, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna był wcześniej karany” – powiedziała w rozmowie z tvn24.pl sierż. sztab. Katarzyna Leśnicka z Komendy Powiatowej Policji w Policach. 

Zobacz także

RadioZET.pl/tvn24.pl/MP