Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Awantura w hotelu. Dźgnął nożem kolegę. „Poszło o kobietę”

07.03.2019 09:20
xxx wiadomosci

Szczecińska policja zatrzymała mężczyznę poszukiwanego za dwukrotne ugodzenie nożem swojego znajomego. Poszkodowanego uratowali lekarze, jego stan jest ciężki, ale stabilny. 

Nóż fot. Shutterstock

Jak informuje tvn24.pl, nożownik został zatrzymany w środę, ok. godz. 18, w Szczecinie. Policja przekazała, że przebywa w areszcie i że w czwartek będą z nim wykonywane czynności (najprawdopodobniej zostanie wówczas przesłuchany).

Do incydentu doszło dzień wcześniej w hotelu Dobosz w Policach (także woj. zachodniopomorskie). Obsługa hotelowa zawiadomiła wówczas policję, że w jednym z pokoi znaleziono zakrwawionego mężczyznę. Natychmiast wezwano pogotowie, które przetransportowało go do szpitala. Przeżył – jego stan jest ciężki, ale stabilny. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Według ustaleń nożem ranił go 28-letni znajomy, a powodem ataku były sprawy damsko-męskie. „Poszło o kobietę. W pewnym momencie jeden z mężczyzn dwukrotnie dźgnął drugiego, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna był wcześniej karany” – powiedziała w rozmowie z tvn24.pl sierż. sztab. Katarzyna Leśnicka z Komendy Powiatowej Policji w Policach. 

RadioZET.pl/tvn24.pl/MP

Oceń