Sąsiedzi skarżyli się na zapach. Makabryczne odkrycie w jednym z mieszkań

19.08.2019 15:52
Zwłoki w mieszkaniu
fot. Shutterstock

Zwłoki 35-letniego mężczyzny w stanie zaawansowanego rozkładu znaleziono w jednym z bloków w Sławnie (woj. zachodniopomorskie). Według ustaleń lekarzy, pozostawały tam przez tydzień. Policja zatrzymała już w tej sprawie trzy osoby. 

O tym makabrycznym odkryciu pisze "Głos Koszaliński". Dokonali go w niedzielę mieszkańcy bloku przy ul. Dworcowej w Sławnie (woj. zachodniopomorskie), zaniepokojeni specyficznym zapachem wydobywającym się z jednego z lokali.

Zobacz także

Na miejsce wezwano policję oraz straż pożarną, której przedstawiciele musieli wyważyć drzwi do mieszkania. Znajdowały się tam zwłoki 35-letniego mężczyzny w stanie zaawansowanego rozkładu. Obecny na miejscu lekarz stwierdził, że pozostawały tam ponad tydzień.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

- Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że do śmierci denata mogły się przyczynić osoby trzecie. Na chwilę obecną nie wiemy jaka była dokładnie przyczyna zgonu. Zarządzona została sekcja zwłok. Trzy osoby, które zostały zatrzymane w sprawie jeszcze nie wytrzeźwiały. Będą przesłuchane najpewniej we wtorek - mówi w rozmowie z "Głosem Koszalińskim" Mirosława Bańska, prokurator z Prokuratury Rejonowej w Sławnie.

Zobacz także

"Do wyjaśnienia zatrzymane zostały łącznie trzy osoby, dwóch mężczyzn (38 i 37 lat) i jedna kobieta (40 lat). Wszystkie osoby zostaną przesłuchane. Wówczas prokuratura podejmie decyzję co dalej" - czytamy na gs24.pl.

RadioZET.pl/gk24.pl