Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zaczęła rodzić w samochodzie, podczas jazdy w korku. Pomogła straż miejska

18.01.2019 21:43
xxx wiadomosci

Do nietypowego wydarzenia doszło w środę, w godzinach popołudniowych w Warszawie. Nagle, do stojącego w korku przy rondzie Zesłańców Syberyjskich auta straży miejskiej podeszła kobieta mówiąc, że przed chwilą odeszły jej wody płodowe.

Zaczęła rodzić w samochodzie, podczas jazdy w korku. Pomogła straż miejska fot. GERARD/REPORTER/East news

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Sprawę opisał Super Express. Około godziny 16.00, w samym środku ogromnego korku przy Rondzie Zesłańców Syberyjskich do samochodu straży miejskiej podeszła kobieta. Powiedziała strażnikom, że przed chwilą w aucie, kiedy siedziała za kierownicą, odeszły jej wody płodowe.

- Powiedziała, że jechała stojącym obok mercedesem kiedy odeszły jej wody płodowe. Funkcjonariusze włączyli światła sygnalizacyjne i pojechali z kobietą do znajdującej się w pobliżu stacji benzynowej – mówili w rozmowie z Super Expressem strażnicy miejscy.

"Poprosiła, by strażnicy zaopiekowali się nim"

Funkcjonariusze zareagowali niezwłocznie.  Zadzwonili po karetkę pogotowia, która zabrała rodzącą do szpitala. Jak dodawali w rozmowie z gazetą, „kobieta oczekująca na przyjazd karetki w radiowozie straży miejskiej powiedziała, że w mercedesie znajduje się pies”.

- Poprosiła, by strażnicy zaopiekowali się nim do chwili przyjazdu kogoś z jej rodziny. Kilkadziesiąt minut później pies został przekazany bratu rodzącej kobiety - podsumowują strażnicy miejscy.

RadioZET/Super Express/JZ

Oceń