Zamknij

Rozjechał leżącego na jezdni 50-latka w środku nocy. Nie miał szans

16.07.2021 12:11

50-letni mężczyzna zginął w nocy potrącony na drodze w miejscowości Zadąbrowie, niedaleko Przemyśla. Służby przekazały, że 18-letni kierowca najechał na leżącego na nieoświetlonej drodze człowieka.

Zadąbrowie. 50-latek przejechany na jezdni
fot. East News

Tragiczna śmierć mężczyzny w miejscowości Zadąbrowie (woj. podkarpackie). Do wypadku doszło w czwartek 15 lipca późnym wieczorem.

Na nieoświetlonym odcinku drogi młody kierowca przejechał leżącego człowieka. Do zdarzenia doszło przed północą. Nie wiadomo, dlaczego znajdował się na drodze. Na miejsce przyjechali strażacy i druhowie z OSP, policja oraz ratownicy z pogotowia medycznego.

Zadąbrowie. 50-latek przejechany na nieoświetlonej drodze. Zginął na miejscu

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 18-letni kierujący samochodem audi A4, na nieoświetlonym odcinku drogi najechał na leżącego mężczyznę – przekazała serwisowi Przemysl.naszemiasto.pl Anna Klee-Bylica z zespołu KWP w Rzeszowie.

Przejechany 50-latek zginął wskutek poniesionych ran, a prowadzona na miejscu reanimacja nie przyniosła skutku. Dokładną przyczynę śmierci i przebieg zdarzenia wyjaśnią policjanci pod nadzorem prokuratora.

RadioZET.pl/OSP w Orłach/Przemysl.naszemiasto.pl