Zamknij

Zaginął 12-letni Steven. Cierpi na autyzm. Policja prosi o pomoc

26.07.2019 10:53
Steven
fot. KMP Świętochłowice

Policja poszukuje cierpiącego na autyzm 12-letniego Stevena, który w środę wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Śledczy proszą więc o pomoc w ustaleniu jego miejsca pobytu.

12-letni Steven Pilarski wyszedł z domu w Świętochłowicach w środę 24 lipca br. o godz. 21 i dotychczas nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Policja prosi o kontakt osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu. Chłopiec ostatni raz widziany był dzień później na terenie Katowic (ul. W. Korfantego) w towarzystwie 18-letniej koleżanki i 16-letniego kolegi.

Steven
fot. KMP Świętochłowice

Jak podaje policyjny rysopis, chłopiec ma ok. 170 cm wzrostu, krótkie włosy w kolorze blond oraz jest szczupłej budowy ciała. Nie posiada zaś żadnych znaków szczególnych. W chwili zaginięcia ubrany był w jasnoniebieskie spodenki do kolan, czarno-żółtą koszulkę oraz buty sportowe koloru czarnego, posiadał przy sobie plecak koloru niebieskiego z napisem „Adidas”.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach telefony: (32) 34 90 266, (32) 34 90 255 lub z najbliższą jednostką policji – 112.

RadioZET.pl/KMP Świętochłowice