Zaginął 17-latek z Lublińca. Policja prosi o pomoc

Redakcja
13.12.2018 23:10
Zaginął 17-latek z Lublińca. Policja prosi o pomoc
fot. KPP Lubliniec

Zaginął 17-latek z Lubińca, Dawid Drynda – powiadomiła w czwartek lubliniecka policja. Funkcjonariusze proszą o wszelką pomoc w namierzeniu miejsca pobytu młodego mężczyzny.

Sprawę opisał Dziennik Zachodni.

Zobacz także

Jak podaje gazeta, 17-letni mieszkaniec Lublińca Dawid Drynda wyszedł z domu w poniedziałek, 3 grudnia. Od tego momentu urwał się z nim wszelki kontakt. Młody mężczyzna dotąd nie nawiązał też żadnego kontaktu ze swoimi bliskimi.

Policja prosi o pomoc

Jak mówił w rozmowie z dziennikarzami Dziennika Zachodniego Michał Sklarczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu, zaginiony nastolatek ubrany jest w czarne spodnie z rozcięciami na kolanach. Miał również na sobie kurtkę w kolorze khaki oraz buty typu trapery, „koloru pustynnego”.

Zobacz także

Policja alarmuje i prosi wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu 17-latka, by zgłosili się pod numer telefonu 34/35 32 255. Funkcjonariusze podają również rysopis zaginionego. Dawid Drynda ma 176 centymetrów wzrostu, szczupłą sylwetkę, waży około 60 kg. Ma także krótkie, brązowe włosy , wycięte krócej po bokach.

Zobacz także

RadioZET/Dziennik Zachodni/JZ