Zamknij

Zaginął 18-latek z Hrubieszowa. Wyszedł z imprezy i nie wrócił do domu

Redakcja
07.01.2019 16:09
Zaginął 18-latek z Hrubieszowa. Wyszedł z imprezy i nie wrócił do domu
fot. hrubieszow.lubelska.policja.gov

Funkcjonariusze z hrubieszowskiej komendy policji poszukują osiemnastoletniego Alberta Szumiły. Młody mężczyzna minionej nocy wyszedł z imprezy na osiedlu Lipice w Hrubieszowie. Według ustaleń policji, kierował się w stronę miejscowości Brodzica.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Sprawę opisał również Dziennik Wschodni.

Zobacz także

Jak podano w komunikacie policyjnym, 18-latek nadal nie nawiązał kontaktu ze swoją rodziną. Zgłoszenie o jego zaginięciu wpłynęło do komendy o godzinie 4.00 nad ranem.

Przeszukiwane jest koryto rzeki

Albert Szumiła ma 178 centymetrów wzrostu, szczupłą sylwetkę, krótkie blond włosy i oczy koloru zielonego – podają w komunikacie funkcjonariusze hrubieszowskiej policji. W momencie zaginięcia miał na sobie ciemną kurtkę z logo adidas, ciemne dresowe spodnie marki adidas, sportowe obuwie oraz czapkę w ciemnym kolorze.

Zobacz także

Obecnie przy trasie, w okolicy której ostatni raz widziano młodego mężczyznę, trwa akcja poszukiwawcza. Na miejscu są również pogranicznicy ze sprzętem noktowizyjnym. Zaangażowano również straż pożarną – strażacy na łodzi przeszukują koryto rzeki Huczwa. Do poszukiwań używany jest też dron.

Policja prosi o kontakt!

Policja apeluje do wszystkich osób, które widziały 18-latka lub mają jakąkolwiek wiedzą na temat miejsca jego pobytu. Proszone są one o natychmiastowy kontakt z hrubieszowską komendą, pod numerem telefony (84) 696-62-80 lub 112.

346-140332
fot. hrubieszow.lubelska.policja.gov

RadioZET/Dziennik Wschodni/hrubieszow.lubelska.policja.gov/JZ