Zamknij

Zaginął 20-letni Adrian z Brodnicy. Rodzina i policja prosi o pomoc

Redakcja
29.12.2018 14:42
Zaginął 20-letni Adrian Dudka z Brodnicy. Rodzina i policja prosi o pomoc
fot. Facebook, arch. prywatne

Policjanci z Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie) poszukują 20-letniego Adriana Dudka. Mężczyzna ostatni raz był widziany 22 grudnia i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Śledczy proszą o kontakt wszystkie osoby, które mają informacje o 20-latku.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

W dniu 22 grudnia w Brodnicy zaginął 20-letni Adrian Dudek. Wyszedł ok. godz. 22 ze swojego mieszkania przy ulicy 700-lecia. Po wyjściu z domu, chłopak oddalił się w nieznanym kierunku, do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Adrian ma 180 cm wzrostu, ma średnią sylwetkę, włosy krótkie ciemne, proste, brodę średniej długości, nos prosty (szerokie nozdrza), uszy normalne przylegające i pełne uzębienie.

Zobacz także

Na prawym boku posiada znamię w postaci ciemnej plamy o wielkości około 20 centymetrów.

W dniu zaginięcia był ubrany w kurtkę moro w jasnych kolorach, bez kaptura, czarną bluzę z kapturem i czarne spodnie dresowe.

Policjanci szczególnie apelują do właścicieli ogródków działkowych aby sprawdzili swoje domki letniskowe, altany i pomieszczenia gospodarcze za zaginionym.

Wszystkie osoby, które widziały, w którym kierunku oddalił się Adrian Dudek, jak również te osoby, które znają miejsce pobytu 20-latka, proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerami tel. 112 lub 997.

Zobacz także

Zaginiony Adrian z Brodnicy
Zaginiony Adrian z Brodnicy

RadioZET.pl/Policja/PTD