Zamknij

Zaginął 28-letni Sławek. Wyszedł po zakupy i nie wrócił

20.10.2020 18:38
Sławomir Stachurski
fot. Zaginieni Cała Polska/Facebook

Zaginął 28-letni Sławek ze Szczawnicy. Mężczyzna wyszedł z domu 12 października oznajmiając, że idzie na spacer i po zakupy. Niestety już nie wrócił. Rodzina zaginionego oraz policja apelują o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginął 28-letni Sławomir Stachurski. Mężczyzna wyszedł z domu przy ulicy Berecha w Szczawnicy 12 października. Wówczas oznajmił, że idzie na spacer i małe zakupy. Zaginięcie 28-latka nagłośniła grupa poszukiwawcza Zaginieni Cała Polska.

Zobacz także

Mężczyzna po drodze miał spotkać kolegę, który później relacjonował, że Sławomir miał zamiar jechać autobusem do Krakowa, a następnie nad morze.

Zobacz także

28-latek miał ze sobą tylko niewielką ilość gotówki, prawdopodobnie wziął też dowód osobisty. Nie ma ze sobą portfela, telefonu ani żadnych przedmiotów osobistych – jedynie brązowy parasol, z kremową falbanką od spodu.

Rysopis zaginionego

Zaginiony Sławomir Stachurski ma około 185 centymetrów wzrostu i wazy ok. 90 kilogramów. Ma krótkie blond włosy i zakola nad czołem. Mężczyzna ma również niebieskie oczy i znak charakterystyczny: bliznę na twarzy.

Zobacz także

W momencie zaginięcia miał na sobie płaszcz z kołnierzem, szare materiałowe spodnie, szary sweter z kapturem oraz czarne buty sportowe.

"Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt Komisariatem Policji w Krościenku nad Dunajcem pod numerem telefonu: 47 834 67 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112. Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail: zaginelazaginal@wp.pl " – czytamy w komunikacie.

 Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Zaginieni Cała Polska