Zamknij

Zaginął 43-letni Wojciech z Olsztyna. Policja i rodzina proszą o pomoc

28.10.2019 23:38
Zaginął 43-letni Wojciech z Olsztyna. Policja i rodzina proszą o pomoc
fot. olsztyn.policja.gov.pl

Policja szuka zaginionego 43-latka z Olsztyna, Wojciecha Kalisiaka. Mężczyzna zniknął w sobotę, 26 października. Około godziny 23.00 wyszedł z domu i ślad po nim zaginął.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

43-letni Wojciech Kalisiak do tej pory nie zjawił się w miejscu swojego zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z nikim z rodziny. Jak informuje olsztyńska policja, 43-latek ostatni raz widziany był na osiedlu Gutkowo. O pomoc w poszukiwaniach – oprócz funkcjonariuszy – apeluje przede wszystkim rodzina zaginionego.

Zobacz także

Jak wygląda zaginiony?

"Policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Wojciechem Kalisiakiem. Mężczyzna w sobotę wieczorem wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną" – apelują policjanci z Olsztyna.

Zobacz także

43-letni Wojciech Kalisiak ma około 175 centymetrów wzrostu i szczupłą budowę ciała. W momencie wyjścia z domu miał na sobie dresowe spodnie w kolorze szarym, granatową bluzę z kapturem i białę buty. Jego znakiem charakterystycznym jest blizna nad prawym okiem.

Mieszkaniec Olsztyna przemieszczał się samochodem marki BMW 3 w o niebieskiej, metalicznej barwie. Numer rejestracyjny pojazdu to NO 4337E.

Zobacz także

Poniżej, publikujemy zdjęcie zaginionego:

87-143384

fot. olsztyn.policja.gov.pl

Policja apeluje

„Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 98 522 34 24” – brzmi komunikat na stronie olsztyńskiej komendy.

Jak z kolei podaje olsztyn.wm.pl, każdy kto posiada jakiekolwiek informacje proszony jest również o kontakt pod numerem 89 522 34 24

 

RadioZET.pl/olsztyn.wm.pl/Facebook/olsztyn.policja.gov.pl