Zamknij

Zaginął 62-latek ze Śląska. Wyjechał do pracy do Niemiec, nie ma z nim kontaktu

10.10.2019 17:32
Zaginął 62-latek ze Śląska. Wyjechał do pracy do Niemiec, nie ma z nim kontaktu
fot. wodzislaw.slaska.policja.gov

Zaginął 62-letni mieszkaniec Rydułtów, Jan Motowidło - informuje policja w Wodzisławiu Śląskim. Mężczyzna na początku września wyruszył do pracy do Niemiec. Ostatni raz miał kontakt z rodziną 13 września. Od tamtej pory nie jest znane miejsce jego pobytu. Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Trwają poszukiwania 62-letniego mieszkańca Rydułtów (województwo śląskie). Jan Motowidło zaginął 9 września. Mężczyzna udał się w podróż służbową do Niemiec. Wyjechał ze swojej posesji samochodem marki Fiat Ducato. Z 62-latkiem nie ma żadnego kontaktu.

Zobacz także

Członkowie rodziny ostatni raz rozmawiali z nim 13 września. Od tego momentu nie mają od mężczyzny żadnych wieści. Nie wiedzą, gdzie się znajduje, co robi, ani w jakim jest stanie. Ślad po 62-latku zaginął.

Zobacz także

Policja prosi o pomoc

O pomoc w poszukiwaniach mężczyzny z Rydułtów apelują policjanci. Na stronie internetowej policji w Wodzisławiu Śląskim zamieszczono komunikat, informujący o zaginięciu mieszkańca Śląska.

Policjanci z Wodzisławia poszukują Jana Motowidło. 62-letni mieszkaniec Rydułtów w dniu 9 września wyjechał służbowo do Niemiec samochodem marki Fiat Ducato i nie wrócił do domu. Ostatni kontakt z rodziną miał 13 września i od tego czasu bliscy nie mają od niego żadnej informacji. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim

– napisali funkcjonariusze.

Zobacz także

Z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim pod numerami telefonu: (32) 453 72 55, (32)453 72 66, 997, 112.

 

RadioZET.pl/tuwodzislaw.pl/wodzislaw.slaska.policja.gov