Zamknij

Zaginął mężczyzna chory na Alzheimera. Może potrzebować pomocy

15.10.2019 18:02
Zaginął mężczyzna chory na Alzheimera. Może potrzebować pomocy
fot. Facebook/Printscreen

Zaginął 77-letni Andrzej Zając z Warszawy – alarmuje Fundacja ITAKA. Mężczyzna poszukiwany jest od niedzieli, 13 października – wyszedł wtedy ze swojego domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich. Ostatni raz widziany był przy cmentarzu na Marysinie Wawerskim około godziny 18.30.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Poszukiwany mieszkaniec Warszawy ,a 77 lat, 172 centymetrów wzrostu i zielona oczy.

Zobacz także

UWAGA – mężczyzna może potrzebować pilnej pomocy i opieki medycznej. Pan Andrzej cierpi na zaburzenia, wynikającej z choroby Alzheimera. O pomoc w poszukiwaniach apeluje przede wszystkim rodzina zaginiona.

Zobacz także

Mężczyzna choruje na Alzheimera

"Wczoraj (13 października 2019) zaginął mój tata Andrzej Zając. Choruje na Alzheimera, ma problemy z komunikacją. Ostatnio był widziany w Warszawie przy cmentarzu na Marysinie Wawerskim wczoraj około 18.30. Bardzo proszę o pomoc. Ewentualne informacje proszę przekazywać na priv lub numery tel. 604 58 66 88 lub 602 584 866" – poinformowała na Facebooku osoba z rodziny Pana Andrzeja.

Jak z kolei apeluje ITAKA, każdy kto widział zaginionego lub posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest natychmiastowy kontakt z fundacją - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 22 654 70 70 lub z warszawską policją.

Poniżej, publikujemy fotografię zaginionego:

andrzejzajav

fot. Facebook/Printscreen

W sprawie można również napisać do Fundacji ITAKA - itaka@zaginieni.pl.

 

RadioZET.pl/Fundacja ITAKA/Facebook