Zamknij

Zaginął Dominik Suchodolski. 14-latek wyszedł 30 grudnia i nie wrócił

05.01.2021 22:44
Zaginął Dominik Suchodolski
fot. Fundacja ITAKA

Pod koniec 2020 roku w Elblągu zaginął Dominik Suchodolski. Fundacja ITAKA udostępniła dane i wizerunek poszukiwanego. – Może potrzebować pilnej pomocy! – apeluje fundacja, prosząc o wsparcie w poszukiwaniach.

Zaginął Dominik Suchodolski. 14-latek był ostatni raz widziany w Elblągu 30 grudnia 2020 roku. Od niemal tygodnia bliscy nie mają kontaktu z nastolatkiem. 

Wspierająca policję w poszukiwaniach Fundacja ITAKA udostępniła na prośbę bliskich dane i wizerunek zaginionego chłopca. Dominik ma 160 centymetrów wzrostu i brązowe oczy.

Zaginął Dominik Suchodolski. 14-latek był widziany 30 grudnia w Elblągu

- W dniu zaginięcia miał 14 lat. Ubiór w dniu zaginięcia: czarna kurtka z szarym nadrukiem, żółta bluza, jeansy, czerwone buty sportowe – przekazała rysopis poszukiwanego fundacja. W akcję zaangażowała się również społeczność " Zaginieni przed laty". - Możliwe, że chłopak będzie chciał zmienić swój wygląd (farbując włosy) lub opuścić miasto (np. w kierunku Nowego Dworu Gdańskiego) - czytamy na jej profilu na Facebooku.

Zobacz także

Chłopiec może potrzebować pilnej pomocy. - Ktokolwiek widział zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 116 000 – kończy fundacja.

RadioZET.pl/Fundacja ITAKA