Zamknij

Zaginął Grzegorz Federowicz. Dwa tygodnie temu miał jechać do Wielkiej Brytanii

18.12.2019 17:24
Grzegorz Federowicz
fot. KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Policja poszukuje 34-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego Grzegorza Federowicza. Mężczyzna miał na początku grudnia wyjechać do pracy w Wielkiej Brytanii, a do tej pory nie wrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Zaginiony ostatni raz widziany był 5 grudnia 2019 roku. Tego dnia miał zamiar wyjechać do pracy do Wielkiej Brytanii, jednak do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wedle policyjnego rysopisu, mężczyzna ma 172 cm wzrostu, krótkie włosy koloru ciemny blond, owalną i średni nos. Jest też szczupłej budowy ciała, a na prawym ramieniu posiada tatuaż. Nie ma zaś innych znaków szczególnych.

KPP Ostrowiec Świętokrzyski
fot. Grzegorz Federowicz

"Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Grzegorza Federowicza bądź zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. (41) 2671205 lub (41) 2671382 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 112" - czytamy na stronie ostrowieckiej policji. 

RadioZET.pl/KPP Ostrowiec Świętokrzyski