Zamknij

Zaginął 57-latek z warszawskiego Imielina. Rodzina apeluje o pomoc

Redakcja
05.03.2019 11:29
Zaginął 57-latek z warszawskiego Imielina. Rodzina apeluje o pomoc
fot. Fundacja na Tropie/Facebook

Trwają poszukiwania 57-letniego mieszkańca warszawskiego Imielina. Leszek Kumanek – mąż i ojciec – wyszedł z domu 1 marca i do tej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc – zwłaszcza że mężczyzna na stałe przyjmuje leki przeciwpadaczkowe, a w momencie wyjścia z mieszkania nie miał ich przy sobie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

57-letni Leszek Kumanek wyszedł z domu przy metrze Imielin w piątek, 1 marca. Wówczas nikogo nie było w mieszkaniu, reszta rodziny przebywała w pracy.

Mężczyzna ma 180 centymetrów wzrostu. W momencie zaginięcia miał na sobie brązową kurtkę, ciemne jeansowe spodnie oraz buty. Ostatni raz rodzina miała z nim kontakt tego dnia około godziny 14.00, później ślad się urwał. Leszek Kumanek do tej pory nie skontaktował się z żoną ani córkami.

Zobacz także

Sprawa jest poważna również z tego powodu, że mężczyzna na stałe przyjmuje leki przeciwpadaczkowe, jednak w momencie wyjścia z domu nie miał ich ze sobą.

Rodzina prosi o kontakt

Policja prowadzi szeroko zakrojone poszukiwania i apeluje do wszystkich, którzy widzieli Leszka Kumanka lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca jego pobytu, o natychmiastowy kontakt z komendą. Zaginięcie traktowane jest priorytetowo, między innymi ze względu na poważne schorzenie mężczyzny.

Zobacz także

W przypadku jakichkolwiek informacji o kontakt prosi również rodzina. Poniżej telefony do żony i córek zaginionego:
– Żona, Monika Kumanek 505138007
– Córka, Weronika Kumanek 515566190
– Córka, Paulina Kumanek 509325999

„Co się z nim później stało, nie mamy pojęcia”

– Ostatni kontakt telefoniczny był z nim około godziny 14:00. Tata był wtedy w domu. Co się z nim później stało, nie mamy pojęcia. Nigdy nie wydarzyła się taka sytuacja. Bardzo nas martwi, że tata, który na stałe przyjmuje leki przeciwpadaczkowe, nie ma ich ze sobą – mówiła w rozmowie z portalem haloursynow.pl córka Leszka Kumanka, Weronika Kumanek.

Zobacz także

Poszukiwania prowadzą funkcjonariusze z ursynowskiej komendy przy ulicy Janowskiego 7. Należy kontaktować się z nimi pod numerami: (22) 601 68 78, (22) 603 15 71 lub 997 i 112.

RadioZET/Super Express/haloursynow.pl/JZ