Zamknij

Zaginął Mikołaj Śliżyński. Znany bloger wyszedł z plecakiem i nie wrócił

27.05.2020 17:07
Zaginął Mikołaj
fot. Fundacja ITAKA

Wciąż nie odnalazł się Mikołaj Śliżyński z Warszawy. Słynny bloger podróżniczy zaginął 25 maja, po tym jak o poranku wyszedł z domu ślad o nim zaginął. W poszukiwaniach mężczyzny policji pomaga Fundacja ITAKA.

Zaginął Mikołaj Kornel Śliżyński. Prowadzący turystycznego bloga „Przekraczając granice” wyszedł dwa dni temu z domu i słuch po nim zaginął.

Fundacja ITAKA podaje rysopis mężczyzny. Zaginiony ma 174 centymetry wzrostu i brązowe oczy. W dniu zaginięcia miał 47 lat. Był ubrany w granatową kurtkę z żółtymi elementami, bordową bluzkę z długim rękawem, czarną bluzkę z krótkim rękawem, ciemne dżinsy, czarne buty sportowe.

Zaginął Mikołaj Śliżyński

Miał wrócić kilka godzin później, najpóźniej na obiad. Ostatni telefon wykonał ok. 10:00, a aktywny był w mediach społecznościowych przed 12:40. Nie odpowiada na telefony ani wiadomości. Nie znaleźliśmy go wczoraj nad Wisłą na trasie Most Gdański – tzw. Cypelek (na wysokości Pelcowizny)

- napisała na Facebooku jedna ze znajomych blogera.

Wspomniała też, że mężczyzna wziął duży plecak z kocem. - Zaginięcie Mikołaja zostało zgłoszone na policji i do Fundacja Itaka – dodała kobieta.

RadioZET.pl/Fundacja ITAKA/Facebook