Zamknij

Zaginęła 13-letnia Zuzanna Sienkiewicz. Dramatyczny apel ojca: Nie będzie żadnej kary

Redakcja
27.12.2018 12:27
Zaginęła 13-letnia Zuzanna Sienkiewicz. Dramatyczny apel ojca: Nie będzie żadnej kary
fot. Facebook

Policja w Gdańsku i rodzina poszukują 13-letniej Zuzanny Sienkiewicz. Dziewczynka zaginęła w niedzielę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 13-latka nie pierwszy raz uciekła z domu. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zaginiona Zuzanna Sienkiewicz ostatni raz widziana była 23 grudnia 2018 roku około godziny 12.00 przy Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Dziewczyna od tamtej pory nie skontaktowała się z bliskimi. Policjanci szukają dziewczynki, sprawdzają miejsca, w których może przebywać. Śledczy przekazali również komunikat o zaginięciu nastolatki kierowcom komunikacji miejskiej. Sprawdzane są też zapisy z kamer monitoringu.

Jak ustalił Onet, dziewczynka już wcześniej miała na swoim koncie podobne zniknięcia. Informację w rozmowie z portalem potwierdził ojciec 13-latki. 

– Nazywajmy sprawy po imieniu, moja córka uciekała z domu, ale zawsze w ciągu kilku godzin udawało mi się ją namierzyć. Teraz jest inaczej. To taki nastoletni bunt, ale również kwestia towarzystwa, w które wpadła moja córka – mówi pan Paweł. 

Zobacz także

– Nie masz się czego obawiać. Nasz dom jest zawsze otwarty, w każdej chwili możesz do niego wrócić. Nie będzie żadnej kary, po prostu wróć do nas – apeluje do swojej córki. 

Zaginiona Zuzanna Sienkiewicz

Zuzanna Sienkiewicz w dniu zaginięcia ubrana była w zieloną kurtkę z kapturem wykończonym futerkiem, czarną bluzę z kapturem, czarne jeansy i granatowe zimowe buty. 13-latka ma około 165 cm wzrostu, włosy blond do ramion oraz szczupłą budowę ciała. 

Za informacje o miejscu pobytu Zuzanny przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości tysiąca złotych. Rodzina dziewczyny prosi o kontakt pod numer telefonu: 579-639-883 lub 668-426-571

Kontaktować można się również z Komisariatem Policji w Nowym Porcie (tel. 58 52 11 722 lub numer alarmowy 112). 

RadioZET.pl/Onet/DG