Zamknij

Zaginęła 14-letnia Natalia. Od sylwestra nie wróciła do domu

Redakcja
08.01.2019 10:34
białystok zaginęła natalia romanik
fot. Policja Podlaska

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku apelują o pomoc w poszukiwaniu zaginionej nastolatki. Dziewczyna od sylwestra nie nawiązała kontaktu z rodziną.

14-letnia Natalia Romanik była widziana przez rodzinę po raz ostatni 31 grudnia. Wyszła z domu, informując, że jedzie na zabawę sylwestrową do znajomej mieszkającej w pobliskim Wasilkowie. Do tej pory nie wróciła do domu w Białymstoku. Próby nawiązania kontaktu z dziewczyną są bezskuteczne.

Zobacz także

Podlaska Policja poinformowała, że zaginiona nastolatka była ubrana w czarną kurtkę do pasa z kapturem, spodnie jeansowe, czarne, zimowe buty na obcasie i jasny szalik. 14-latka ma około 160-165 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowa ciała, waży około 45 kilogramów. Ma długie włosy w kolorze ciemny blond.

Wszystkie osoby, które widziały Natalię lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku pod numerem telefonu 85 6702190 bądź z najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Zobacz także

natalia-zaginela-bialystok
fot. Podlaska Policja

RadioZET.pl/Policja Podlaska/MK