Zamknij

Zaginęła 14-letnia Weronika. Nastolatka może być teraz wszędzie

28.10.2019 19:41
Zaginęła 14-letnia Weronika. Nastolatka może być teraz wszędzie
fot. bochnia.policja.gov.pl

Policjanci z Bochni szukają 14-letniej Weroniki Pletty. Nastolatka zaginęła 18 października bieżącego roku. Tego dnia, około godziny 23.30 spakowała do plecaka rzeczy osobiste i wyszła z domu. Od tej pory, nie ma z nią kontaktu. 14-latka aktualnie może być wszędzie – alarmuje policja.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

"Weronika Pletty, l. 14, w dniu 18.10.2019 r. około godz. 23.30 zabierając rzeczy osobiste, które spakowała do plecaka, opuściła miejsce  zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną." – napisano w policyjnym komunikacie.

Zobacz także

Jak wygląda zaginiona?

Nastolatka ma około 150 centymetrów wzrostu i szczupłą budowę ciała. Ma proste, brązowe włosy sięgające do ramion oraz piwne oczy.

Zobacz także

W momencie wyjścia z domu, 14-letnia mieszkanka Bochni miała na sobie brązowy sweter, czarne legginsy, białe trampki i czarny plecak. Poniżej, publikujemy zdjęcie zaginionej.

weronika_pletty_0
fot.

fot. bochnia.policja.gov.pl

Policjanci i najbliżsi zaginionej proszą o pomoc

O pomoc w poszukiwaniach apeluje przede wszystkim policja oraz rodzina zaginionej. Każdy, kto posiada jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Weroniki Pletty lub widział ją w ostatnim czasie, proszony jest o pilny kontakt z komisariatem.

Zobacz także

Należy kontaktować się z Oficerem Dyżurnym KPP w Bochni pod numerem 14 6`15 22 22, lub dzwonić na numer alarmowy 112, lub udać na najbliższą komendę policji.

 

RadioZET.pl/bochnia.policja.gov.pl/bochnia.naszemiasto.pl