Zamknij

Zaginęła 35-letnia Anna. Nie dotarła do pracy, policja prosi o pomoc

29.10.2019 12:04
Zaginęła 35-letnia Anna. Nie dotarła do pracy, policja prosi o pomoc
fot. kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Zaginęła 35-letnia mieszkanka Małego Rudnika (powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie), Anna Rogowska – alarmują policjanci z Grudziądza. Kobieta ostatni raz widziana była 28 października (w poniedziałek) pomiędzy godziną 3.00 a 4.00 nad ranem, kiedy wychodziła z domu do pracy.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

35-letnia Anna Rogowska w poniedziałek, 28 października, około godziny 3.30 wychodziła ze swojego domu w Małym Rudniku z zamiarem udania się do pracy, którą miała rozpocząć o godzinie 4.00. Niestety nie dotarła tam.

Zobacz także

Wychodziła z domu w towarzystwie 30-letniego mężczyzny

Jak wynika z policyjnego komunikatu, 35-latka opuszczała miejsce zamieszkania w towarzystwie mężczyzny, w wieku około 30 lat. Kobieta może poruszać się samochodem marki Ford Mondeo w kolorze srebrnym, o numerach rejestracyjnych CGR 81VE.

Zobacz także

Zaginiona ma około 160 centymetrów wzrostu i krępą budowę ciała. Ma krótkie, siwe, proste włosy oraz podłużną twarz z prostym nosem, uszy normalnej budowy – wymieniono w policyjnym komunikacie.

Zobacz także

W momencie zaginięcia ubrana była w biało-szarą koszulę w kratę, kremową czapkę z daszkiem i czarne kalosze. Poniżej publikujemy zdjęcie poszukiwanej 35-latki.

kw

fot.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

„Osoby posiadające informacje o osobie zaginionej proszone są o kontakt pod numerem alarmowym 112, lub bezpośrednio z Zespołem ds. Poszukiwań grudziądzkiej komendy- tel. 56-45-13-351” – apelują grudziądzka policja.

 

RadioZET.pl/kujawsko-pomorska.policja.gov.pl