Zamknij

Jej rzeczy leżały nad jeziorem. Zaginęła 38-latka. Policja prosi o pomoc

25.07.2022 15:32

Zaginęła 38-letnia Agnieszka Obarzanek. Kontakt z kobietą urwał się w czwartek 21 lipca. Część jej rzeczy odnaleziono w pobliżu jeziora w miejscowości Tłokowo (województwo warmińsko-mazurskie). 

Zaginiona Agnieszka
fot. Twitter/ Policja Olsztyn

"Od czwartku trwają intensywne poszukiwania mieszkanki gm. Jeziorany 38-letniej Agnieszki Obarzanek. Jeśli ktokolwiek zauważył samotnie spacerującą kobietę, nawet jeśli nic nie wzbudziło Waszych podejrzeń o zagrożeniu, proszony jest o PILNY kontakt" - napisano na Twitterze policji olsztyńskiej.

- Kobieta wyszła z domu w czwartek około godz. 14. Ostatni raz widziano ją w miejscowości Tłokowo pomiędzy jeziorami Ring (Pierścień) a Kokowo - poinformowała TVN24 policja.

Jak powiedzieli funkcjonariusze, to w tej okolicy odnaleziono osobiste rzeczy kobiety – w tym jej telefon oraz bluzkę z dłuższym rękawem. Kobieta mogła jednak oddalić się z tego miejsca. Policjanci proszą o pilny kontakt w razie posiadania jakichkolwiek informacji. Osoby, które coś wiedzą na temat zaginionej powinni dzwonić na pod numerem telefonu 605 549 341 lub z skontaktować się z najbliższą jednostką policji. 

Rysopis zaginionej Agnieszki Obarzanek

Agnieszka Obarzanek ma 170 cm wzrostu, niebieskie oczy, jest szczupłej budowy ciała. Znakiem szczególnym jest znamię nad ustami. W dniu zaginięcia mogła być ubrana w jasną, biało-błękitną bluzkę i spodenki dżinsowe. 

Ratownicy, policja oraz rodzina i znajomi kobiety przeczesują okolicę, przy czym - jak dodaje policjant - nie wykluczono żadnej hipotezy związanej z zaginięciem kobiety.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/TVN24