Policja poszukuje 45-letniej Marleny. Zdaniem rodziny grozi jej niebezpieczeństwo

Redakcja
20.12.2018 15:21
Zaginęła 45-letnia Marlena Frank. Zdaniem rodziny grozi jej niebezpieczeństwo
fot. KPP Chełmno, Zaginieni przed laty/Facebook

Policjanci z Chełmna (woj. kujawsko-pomorskie) poszukują 45-letniej Marleny Frank. Kobieta ostatni raz była widziana ze swoim holenderskim partnerem. Rodzina zaginionej alarmuje, że mężczyzna jest niebezpieczny i jest poszukiwany przez holenderską policję.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Jak podała Policja, w środę o godz. 12:40 funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 45-letniej Marleny Frank. Kobieta na stałe mieszkała w Holandii.

Rodzina przekazała, że kobieta przyjechała do Polski na urlop, z zamiarem pozostania na Święta Bożego Narodzenia. Marlena po raz ostatni widziana była w 15 grudnia na ul. Szosa Lubicka w Toruniu.

Zobacz także

Między godz. 9 a 10 kobieta, wraz ze swoim partnerem narodowości holenderskiej, miała odjechać w kierunku Zakopanego lub Szczecina.

Para poruszała się pojazdem marki Audi A6, koloru srebrnego na holenderskich numerach rejestracyjnych 10-RK-NV (pojazd ma uszkodzony lewy tylny błotniki).. Od tamtej chwili, zarówno z zaginioną jak i jej partnerem nie można nawiązać kontaktu telefonicznego.

Kobieta posiada obywatelstwo holenderskie i od 25 lat przebywa i zamieszkuje na stałe w Holandii. Według rodziny, w chwili zaginięcia kobieta ubrana była w spodnie koloru ciemnego, ciemną kurtkę i kozaki. 45-latka ma niebieskie oczy i włosy koloru jasnego.

Zobacz także

Ponadto najbliżsi w oświadczaniu opublikowanym na Facebooku ujawnili, że zaginionej może grozić niebezpieczeństwo.

"Z ustaleń wiadomo że jej partner to oszust, który już ma na swoim koncie wyroki za oszustwa kobiet i przetrzymywanie oraz znęcanie się nad nimi. Możliwe że przetrzymuje ją w jakiś garażach jak poprzednie ofiary. Marlena może być pod jego wpływem. Mogą rozmawiać w języku holenderskim. Facet przedstawia się jako Antonio G., ale w rzeczywistości to Dave H. poszukiwany przez Policję w Holandii" - napisała rodzina 45-latki.

Policjanci prowadzą czynności poszukiwawcze. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu Marleny Frank prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie – numer alarmowy 112.

Zobacz także

Zaginęła 45-letnia Marlena Frank

RadioZET.pl/Policja/PTD