Zamknij

Odwiozła syna do szkoły i zaginęła. Trwają poszukiwania 48-latki

Redakcja
18.01.2019 10:12
Odwiozła syna do szkoły i zaginęła. Trwają poszukiwania 48-latki
fot. Policja Lubelska

Zaginęła 48-letnia Agnieszka Rybacka. Kobieta we wtorek rano odwiozła syna do szkoły. Do chwili obecnej nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Agnieszka Rybacka we wtorek około godziny 7:15 wyjechała z miejsca zamieszkania samochodem marki Fiat Seicento wraz z synem, którego odwiozła do szkoły w Lublinie. Następnie miała pojawić się w pracy, jednak tam nie dotarła i do chwili obecnej nie powróciła do domu, ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Jak informuje „Dziennik Wschodni”, w środę na parkingu galerii znajdującej się przy ul. Unii Lubelskiej odnaleziono samochód kobiety. 

– Z monitoringu należącego do Tarasów Zamkowych wynika, że Agnieszka udała się w stronę dworca PKS ok. godz. 8. Na razie na tym ślad się urywa – informuje rodzina 48-latki.

Zaginiona 48-latka ma 170-175 cm wzrostu, krępą budowę ciała, włosy krótkie koloru rudego. W chwili zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz do kolan, czarne legginsy i trzewiki do kostki.

face

Ktokolwiek widział zaginioną bądź zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Bełżycach pod nr tel.: (81) 516-13-10 lub 112.

RadioZET.pl/Dziennik Wschodni/DG