Zaginęła 73-latka z Dobrej. Kobieta może potrzebować pilnej pomocy

06.10.2019 22:12
Zaginęła 73-latka z Dobrej. Kobieta może potrzebować pilnej pomocy
fot. Fundacja ITAKA

Zaginęła 73-letnia Dorota Kaźmierczak z miejscowości Dobra (województwo łódzkie) – informuje fundacja ITAKA. Kobieta wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. Policja apeluje o pomoc: 73-latka ma problemy z pamięcią i może potrzebować opieki medycznej.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

73-letnia Danuta Kaźmierczak wyszła ze swojego domu, znajdującego się w miejscowości Dobra, w czwartek 3 października. Opuściła miejsce zamieszkania około godziny 16.00, nie informując członków rodziny dokąd się udaje. Kobieta kierowała się w stronę pobliskiego kompleksu leśnego.

Zobacz także

Do tej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi. Mieszkanka Dobrej nie ma ze sobą również żadnych dokumentów ani rzeczy osobistych. Poszukiwania starszej kobiety wszczęła policja z miejscowości Łask.

Uwaga! Pani Danuta ma problemy z pamięcią i może potrzebować natychmiastowej pomocy medycznej. W momencie wyjścia z domu, ubrana była w brązową marynarkę, szare, dresowe spodnie oraz krótkie kalosze w kwiatki.

Sylwetka zaginionej

Pani Danuta Kaźmierczak ma 160 centymetrów wzrostu i szczupłą budowę ciała. Ma również krótkie, siwe włosy, zielony oczy, prosty nos i niepełne uzębienie – nosi protezę zębową. Nie posiada znaków charakterystycznych.

Zobacz także

Poniżej publikujemy zdjęcie zaginionej:

zdjecie-19-0545-Danuta_Kazmierczak

fot. fundacja ITAKA

Apel o pomoc w poszukiwaniach

„Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl

– podaje fundacja.

Zobacz także

O pomoc apeluje także policja. Wszystkie osoby, które w ostatnim czasie widziały zaginioną lub mają jakąkolwiek wiedzą o miejscu jej pobytu, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łasku pod numerem telefonu 43 675 69 11 lub pod nr 112

 

RadioZET.pl/fundacja Itaka/laskonline.pl