Zamknij

W Płocku zaginęła 17-latka. Ślad urywa się przy moście

Redakcja
16.04.2017 16:09
W Płocku zaginęła 17-latka. Ślad urywa się przy moście
fot. Komenda Miejska Policji w Płocku

Płocka policja poszukuje 17-letniej Dominiki Paćkowskiej, która w piątkowy ranek wyszła z domu do kościoła i ślad po niej zaginął. W akcję włączył się już policyjny śmigłowiec, który przeczesuje teren Wisły.

Dominika wyszła z domu informując rodzinę, że idzie do kościoła, jednak nie dotarła tam. Z zapisu miejskich kamer wynika, doszła w okolice starego mostu, ale tam ślad się urywa.

- Siedemnastoletnia Dominika Paćkowska wyszła z domu około godziny 8.20 z zamiarem pójścia do kościoła św. Stanisława Kostki i wciąż nie powróciła – informował policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek.

– Przeczesujemy rzekę i okolice, w akcji bierze udział policyjny helikopter i pięć łodzi, cztery jednostki straży pożarnej, w tym ochotnicy z Nowego Duninowa, i jedna policji – informował Edward Mysera, rzecznik płockiej straży pożarnej. – Niestety, nie wykluczamy, że dziewczynie mogło przytrafić się coś złego, stąd poszukiwanie na Wiśle - dodał.

Płocczanka ma 169 cm wzrostu, długie włosy i oczy koloru niebieskiego. W dniu zaginięcia ubrana była w szary płaszcz przed kolana, z kapturem obszytym futerkiem, czarne spodnie i czarne glany.

Jeśli ktoś posiada informacje o miejscu pobytu dziewczyny, rodzina i policja proszą o kontakt. kontakt – tel. 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01 lub pod nr tel. alarmowych 997 i 112

RadioZET.pl/portalplock.pl/Wyborcza.pl/strz