Zamknij

Zaginęła 16-letnia Ewelina. Jej życie może być zagrożone

05.07.2022 10:50

Ewelina Szafryńska zaginęła w niedzielę 3 lipca w miejscowości Goździków na Mazowszu. 16-latka z Olsztyna miała wyrzucić śmieci, a następnie wsiąść do srebrnego samochodu, który odjechał w nieznanym kierunku. Od czasu zaginięcia dziewczyna nie nawiązała kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi, nie ma też przy sobie telefonu ani dokumentów.

Ewelina Szafryńska
fot. Facebook/Gdziekolwiek jesteś

Ewelina Szafryńska z Olsztyna ostatni raz widziana była w niedzielę 3 lipca w miejscowości Goździków w powiecie przysuskim (woj. mazowieckie). Jak podał Facebookowy profil "Gdziekolwiek jesteś", 16-latka "wyszła wyrzucić śmieci, następnie wsiadła do zaparkowanego nieopodal auta koloru srebrnego i odjechała w nieznanym kierunku".

Zaginęła Ewelina Szafryńska. Życie 16-latki może być zagrożone

Od tamtej pory nastolatka nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani z przyjaciółmi. Nie ma również przy sobie telefonu ani dokumentów. Na profilu napisano również, że sprawa jest "bardzo pilna", powołując się na apel matki Eweliny. Zaginiona może potrzebować pilnej pomocy, a jej życie może być zagrożone.

Według rysopisu, który udostępniła policja, dziewczyna ma ok. 165 cm wzrostu, ciemne i proste włosy do ramion, niebieskie oczy i jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrana była w niebieskie spodenki i białą bluzkę z czarnym nadrukiem, a także ciemne klapki.

Ktokolwiek wie, gdzie może teraz przebywać Ewelina bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek pomocnych informacji na ten temat, proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112 lub pod numerem 575 956 523.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Facebook/Fakt.pl