Zamknij

Odnalazła się 22-letnia Iwona P. i jej córeczka Nina. Matka trafiła do aresztu

26.04.2019 09:58
Zaginęła Iwona P. i jej córka Nina. Matka odnalazła się w niemieckim areszcie
fot. KWP Łódź

Odnalazła się poszukiwana matka z 1,5-rocznym dzieckiem ze Złoczewa (woj. łódzkie). Rodzina nie miała z nimi kontaktu od Świąt Wielkanocnych. Kobieta z małym dzieckiem została zatrzymana w Niemczech przez miejscową policję.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podał "Dziennik Łódzki", 22-letnia Iwona P. oraz jej 1,5-roczna córeczka Nina były poszukiwane przez rodzinę od Wielkanocy. Ostatni raz były widziane 20 kwietnia. Kobieta przyjechała z Holandii do Polski na Święta.

Zakończenie poszukiwań potwierdziła łódzka policja. W trakcie akcji poszukiwawczej ustalono, że kobieta z dzieckiem odjechała samochodem kierowanym przez mężczyznę.

Zobacz także

Dzięki współpracy Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP ustalono, że Iwona P. z córką została zatrzymana przez niemiecką policję. Nieoficjalnie w samochodzie, którym podróżowała z dzieckiem, znaleziono sporą ilość narkotyków.

Kobieta została aresztowana, a dziecko umieszczone w rodzinie zastępczej. W poszukiwania Iwony P. i małej Niny zaangażowało się tysiące internautów.

"Jak zwykle przy sprawach poszukiwawczych dziękujemy bardzo za tak szeroki odzew i udostępnianie posta" - napisała na Facebooku łódzka policja.

Zobacz także

RadioZET.pl/Dziennik Łódzki