Zamknij

Zaginęła 15-letnia Oliwia. Wyszła z domu i dotąd nie skontaktowała się z rodziną

20.10.2020 12:28
Oliwia Radoń zaginęła
fot. Facebook/Zaginieni Cała Polska

Zaginęła 15-letnia Oliwia Radoń z Bydgoszczy. Nastolatka wyszła z domu 11 października około godziny 20.00. Nie wiadomo, gdzie poszła i w jakim celu. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Policja i rodzina 15-latki apelują o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginięcie 15-letniej Oliwii Radoń z Bydgoszczy nagłośniła grupa poszukiwawcza Zaginieni Cała Polska. Nastolatki szukają policjanci z komisariatu Bydgoszcz-Wyżyny.

Oliwia Radoń wyszła z domu przy ulicy Popiełuszki 1 w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie) 11 października około godziny 20.00. Nie wiadomo, w jakim kierunku się udała.

Zobacz także

Dziewczyna do tej pory nie wróciła do domu i nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi. Rodzina nie jest w stanie się z nią skontaktować.

Rysopis zaginionej

Zaginiona Oliwia Radoń ma 15 lat i około 165 centymetrów wzrostu. Cechuje ją szczupła budowa ciała, ma również blond włosy, sięgające ramion. Nie ma informacji o tym, w co była ubrana wychodząc z domu.

Zobacz także

Poniżej publikujemy zdjęcie zaginionej:

oliwiaradon

fot. Facebook/Zaginieni Cała Polska

Zobacz także

"Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Bydgoszcz Wyżyny pod numerem telefonu 47 751 1559 lub numerem alarmowym 112. Można również kontaktować się z nami w wiadomości prywatnej bądź na skrzynkę zaginelazaginal@wp.pl. Gwarantujemy anonimowość!" – czytamy w komunikacie o zaginionej.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Zaginieni Cała Polska