Zamknij

15-latka pojechała na spotkanie z mężczyzną poznanym w internecie. Zaginęła!

Redakcja
20.11.2018 08:11
Zaginęła Sandra Polewska
fot. Facebook.com

Zaginęła 15-letnia Sandra Polewska. Nastolatka pochodząca z miejscowości Głowy koło Budzewa w województwie wielkopolskim pojechała na spotkanie z poznanym przez internet mężczyzną i nie wróciła do domu. Z dziewczyną nie ma kontaktu. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Sandra Polewska była widziana ostatni raz 12 listopada 2018 w domu rodzinnym. Od tego dnia z 15-latką nie ma kontaktu. 

Zaginęła Sandra Polewska

Według rodziny nastolatka pojechała do Bydgoszczy, gdzie miała spotkać się z poznanym przez internet mężczyzną, który może posługiwać się fałszywym dowodem osobistym. Rodzice Sandry są pełni obaw, że dziewczyna może być w niebezpieczeństwie.

– Zawiadomienie o zaginięciu zostało zgłoszone do policji w Turku. Z tego, co wiemy, sprawa miała zostać też przekazana do policji w Bydgoszczy. Czy bydgoskim policjantom udało się już coś ustalić, nie mam takiej wiedzy – mówi w rozmowie z „Gazetą Pomorską” pan Kamil, brat Sandry.

Zobacz także

Sandra Polewska wspominała swej rodzinie, że przez internet poznała około 20-letniego mężczyznę. Człowiek ten prawdopodobnie zapraszał 15-latkę do Bydgoszczy na spotkanie. W dniu zaginięcia dziewczyna pokłóciła się z matką. 15-latka chciała, by poznany mężczyzna mógł u niej pomieszkać. Matka nie wyraziła na to zgody. 

Zaginiona Sandra Polewska ma ok. 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy blond. Jeśli ktokolwiek widział 15-latkę, proszony jest o pilny kontakt z najbliższą jednostką policji bądź informacje na numer alarmowy 112

RadioZET.pl/Gazeta Pomorska/DG