Zamknij

Zaginęła Zuzanna Rutkowska. Z portali społecznościowych zniknęły jej konta

04.01.2020 17:48
Zuzanna Rutkowska
fot. Zaginieni przed laty Facebook

Zaginęła 16-letnia Zuzanna Rutkowska. Nastolatka z Tarnobrzega (woj. podkarpackie) wyszła z domu ok. 4 nad ranem, nie informując bliskich o swoich zamiarach – przekazała społeczność Zaginieni przed laty. Dziewczyny poszukuje tarnobrzeska policja.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zaginęła Zuzanna Rutkowska. Mieszkanka osiedla Dekutowskiego w Tarnobrzegu zniknęła 3 stycznia. Późną nocą opuściła mieszkanie.

Zobacz także

Jak przekazała społeczność „Zaginieni przed laty” nastolatka zabrała ze sobą telefon, ale jest on wyłączony. Z portali społecznościowych zniknęły konta 16-latki.

Możliwe, że poszukiwana znajduje się w Warszawie.

Zobacz także

Według ustaleń wczoraj, 03.01.2020, około godziny 16 jej telefon logował się w Warszawskiej Galerii koło Dworca Centralnego

Zaginieni przed laty

W sieci krąży rysopis poszukiwanej. Zuzanna ma 160 cm wzrostu, waży 50 kg, nosi blond włosy do ramion, ma niebieskie oczy. Była ubrana w różową kurtkę, ciemne spodnie i czarny plecak.

Wszyscy mający informacji o poszukiwanej proszeni są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 112 na terenie Polski, oraz telefony alarmowe poza granicami kraju. 

RadioZET.pl/Zaginieni przed laty