Zamknij

Zaginęły Vanessa i Karolina. Trwają poszukiwania 16-latek z Głubczyc

12.07.2021 22:32
Zaginęły Vanessa i Karolina z Głubczyc
fot. screen KPP w Głubczycach

Policja z Głubczyc (woj. opolskie) poszukuje dwóch 16-latek, Vanessy Bawełek i Karoliny Grudniewskiej. Dziewczyny opuściły swoje miejsce zamieszkania 10 lipca i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z bliskimi. Mundurowi udostępnili dane oraz wizerunki nastolatek.

Zaginęły 16-latki z ziemi opolskiej, Vanessa i Karolina. Jak podała policja z Głubczyc, do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z opiekunami prawnymi.

Mundurowi udostępnili wizerunki poszukiwanych nastolatek. Vanessa ma ok. 150 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała brunetką o długich, prostych włosach. Ma niebieskie oczy. "W dniu zaginięcia ubrana była w czarne spodnie i czarną bluzę dresową z napisem Adidas, białe buty z napisem Adidas oraz posiadała ze sobą czarny plecak z białym napisem Nike"  - przybliża policja.

Zaginęły dwie 16-latki. Policja poszukuje Vanessy i Karoliny z Głubczyc

Z kolei Karolina Grudniewska ma ok. 165 cm wzrostu i jest średniej budowy ciała. Ma długie ciemne włosy, oczy niebieskie. "W dniu zaginięcia ubrana była w czarne leginsy i czarną koszulkę z napisem Adidas oraz białe buty  z napisem Nike" – podała Komenda Powiatowa Policji w Głubczycach.

Mundurowi proszą osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Vanessy i Karoliny o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Głubczycach tel. 47 862 22 03 lub najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem 112. Informację o zaginięciu nastolatek podał też serwis "Zaginieni Cała Polska" na Facebooku.

RadioZET.pl/KPP Głubczyce/Zaginieni Cała Polska Facebook