Zamknij

Policja: Odnaleziono matkę i 3-letnią córkę. "Były u swojej rodziny"

19.04.2021 16:22
Zaginęła Anna Ładna i jej 3-letnia córka
fot. Damian Klamka

Policjanci z dzielnicy Wesoła w Warszawie odnaleźli w poniedziałek po południu 32-letnią Annę oraz jej 3-letnią córkę Natalię. Kobieta wyszła z dzieckiem w niedzielę i nie wróciła do domu, nie nawiązywała też kontaktu z najbliższymi. "Były u swojej rodziny. Są całe i zdrowe" - poinformowała policja.

Policja odnalazła zaginioną 32-letnią Annę oraz jej 3-letnią córkę Natalię. "Są całe i zdrowe" - przekazała PAP oficer prasowa Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Według ustaleń policji, kobieta wyszła w niedzielę z córką z domu i nie wróciła na noc, nie nawiązała też kontaktu z nikim z bliskich. W poniedziałek po godzinie 15 nadkom. Joanna Węgrzyniak poinformowała PAP, że zaginione zostały odnalezione. "Były u swojej rodziny. Są całe i zdrowe" - poinformowała policjantka.

Poszukiwania zakończone sukcesem. Odnalazła się 32-latka i jej 3-letnia córka

Wcześniej w poniedziałek media informowały o zaginięciu matki z maleńką córką zamieszkałych w dzielnicy Wesoła w Warszawie. Policja udostępniła wizerunki i opisy zaginionych. Akcja poszukiwawcza przyniosła skutek w kilka godzin po nagłośnieniu informacji.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/ Pragapd.policja.waw.pl/