Zamknij

Zaginął 52-letni Andrzej Daraż. Mężczyzna wyszedł do pracy i zniknął

02.06.2020 23:07
Zaginął 52-letni Andrzej Daraż. Mężczyzna wyszedł do pracy i zniknął
fot. Zaginął/Zaginęła-cała Polska/Facebook screen

Komisariat policji w Pionkach (woj. mazowieckie) poszukuje 52-letniego pana Andrzeja. Mężczyzna w środę 13 kwietnia wyszedł ze swojego i miał udać się do pracy. Niestety, 52-latek tam nie dotarł. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.

Zaginięcie zostało zgłoszone w kwietniu. Pan Andrzej Daraż wyszedł w środę 13.04.2020 r. ze swojego domu Turowie (pow. Wołomin, woj. mazowieckie). Miał udać się do pracy przy zbiorach w Warce.

Zobacz także

Jak czytamy na stronie "Zaginął/Zaginęła-cała Polska", mężczyzna może przebywać w okolicach Warki lub Grójca. Od chwili zaginięcia nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. 52-latek nie wziął telefonu. Wychodząc miał przy sobie połamany dowód osobisty.

Rysopis zaginionego

Zaginiony 52-latek ma około 183 centymetry wzrostu. Waży około 85 kilogramów. Ma szczupłą sylwetkę, jasne, niebieskie oczy oraz szpakowate włosy.

Zobacz także

Znakiem charakterystycznym u pana Andrzeja jest blizna po drenach, znajdująca się pod lewą pachą.

Nie wiadomo, w co ubrany był mężczyzna w dniu zniknięcia. Wiadomo jednak, że miał ze sobą niebieską torbę z napisem IKEA,  w której znajdowały się ubrania na zmianę.

Poniżej publikujemy zdjęcie zaginionego:

andrzejdaraz

Zobacz także

"Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Pionkach pod numerem telefonu (47)7015290 bądź dzwoniąc na nr alarmowy 112" – czytamy w komunikacie.

 

RadioZET.pl/Zaginął/Zaginęła – cała Polska/Facebook/Policja