Zamknij

Tajemnicze zaginięcie kobiety. Przy Dunajcu odnaleziono pusty samochód

21.02.2020 17:11
Policja
fot. Polska Press/East News

Policja kontynuuje poszukiwania 54-letniej mieszkanki gminy Zakliczyn. Jak informuje ''Gazeta Krakowska'', śledczy odnaleźli przy Dunajcu samochód kobiety.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

54-letnia mieszkanka gminy Zakliczyn zaginęła w czwartkowy poranek. Kobieta wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania oraz nie skontaktowała się z najbliższymi. Zaniepokojona rodzina 54-latki poinformowała o zdarzeniu policję.

W czwartkowy wieczór w okolicach mostu na Dunajcu w Zakliczynie odnaleziono samochód kobiety. Policja podjęła decyzją o rozpoczęciu poszukiwań.

- Pojazd stał zaparkowany pod mostem. Był zamknięty. Nikogo w środku nie było — powiedział w rozmowie z ''Gazetą Krakowską'' asp. sztab. Paweł Klimek z tarnowskiej policji. W akcji poszukiwawczej prowadzonej przez funkcjonariuszy policji i strażaków OSP wykorzystywane są również quady oraz kamera termowizyjna.

Zobacz także

54-letnia mieszkanka gminy Zakliczyn w dniu zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz. Kobieta ma 60 centymetrów wzrostu, krótkie, czarne włosy i szczupłą budowę ciała. 

RadioZET.pl/Gazta Krakowska