Zamknij

Trwają poszukiwania Joanny Felczak. 40-latka zaginęła w Zakopanem

25.09.2020 12:53
Joanna Felczak
fot. Facebook/Zaginieni przed laty

Joanna Felczak zaginęła. Wciąż trwają poszukiwania 40-latki, która w sobotę, 19 września przyjechała do Zakopanego, gdzie zameldowała się w pensjonacie. Od niedzieli nie ma z nią kontaktu. 

Joanna Felczak zaginęła w niedzielę, 20 września w Zakopanem. W czwartek ratownicy TOPR razem z psami przeszukiwali tatrzańskie szlaki. Jednak bez efektów. Poszukiwania 40-latki nadal trwają.

Zaginęła Joanna Felczak. Wciąż trwają poszukiwania 40-latki w Zakopanem

"Bez efektów zakończyła się wielka akcja poszukiwawcza prowadzona przez TOPR w Tatrach, ponad 20 ratowników z psami przeczesywało w czwartek rejon Orlej Perci, Kościelca i Świnicy w poszukiwaniu zaginionej turystki z Warszawy. Kobieta w niedzielę rano wyszła z pensjonatu w Zakopanem i od tego czasu nie ma z nią kontaktu" - przekazał reporter Radia ZET, Przemysław Taranek. Jak powiedział Tomasz Wieczorek z zakopiańskiej policji" - "nie ma pewności, że kobieta poszła w góry. To tylko jedna z hipotez".

Stąd apel tatrzańskich policjantów do wszystkich: jeśli ktoś widział około 40-letnią kobietę, szczupłej budowy ciała, wzrostu 175 centymetrów, blondynkę o niebieskich oczach lub posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z numerem 112

Tomasz Wieczorek

W czwartek w poszukiwaniach Joanny Felczak wykorzystano śmigłowiec TOPR-u. W piątek pogoda nie pozwoliła na wystartowanie helikoptera — w Tatrach jest duże zachmurzenie i pada deszcz.

Joanna Felczak: rysopis

Joanna Felczak w sobotę, 19 września przyjechała do Zakopanego. 40-latka zameldowała się w Domu Wypoczynkowy "Słoneczna" przy ulicy Karłowicza 4. W niedzielę rano kobieta była widziana w pensjonacie, później nikt już jej nie spotkał. Do tej pory kobieta nie wróciła do wynajmowanego pokoju i nie skontaktowała się najbliższymi — informuje grupa Zaginieni przed laty.

Joanna Felczak w dniu zaginięcia była ubrania w ciemną dresową bluzę oraz materiałowe spodnie. 40-latka na co dzień mieszka w Warszawie. Kobieta ma około 175 centymetrów wzrostu. Jest też szczupłej budowy ciała, ma niebieskie oczy oraz włosy koloru blond. Jak przekazała grupa Zaginieni przed laty, sprawa jest poważna, gdyż Joanna Felczak choruje na depresję i musi przyjmować odpowiednie leki.

RadioZET.pl/Zaginieni przed laty