Zamknij

Tragedia na koloniach. Nie żyje 12-letnie dziecko

22.07.2019 10:29
Tragedia na koloniach. Nie żyje 12-letnie dziecko
fot. Kamil Krukiewicz/REPORTER/East News

12-letnia dziewczynka z Lublina zmarła na koloniach w Zakopanem. W niedzielę położyła się spać, rano jej koleżanki stwierdziły, że 12-latka nie żyje – dowiedział się reporter Radia ZET od Agnieszki Szopińskiej z zakopiańskiej policji. Na miejscu pracuje prokurator. O śmierci dziecka powiadomiono rodziców.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do niewyobrażalnego dramatu doszło w Zakopanem. Zmarła 12-letnia dziewczynka, która przyjechała tam na kolonie. Jak wynika z informacji pozyskanych przez reportera Radia ZET, organizator wydarzenia nie podjął jeszcze decyzji, czy kontynuować obóz.

12-latka położyła się spać, nad ranem już nie żyła

Kolonie rozpoczęły się w niedzielę. Dzieci przyjechały do jednego z zakopiańskiego pensjonatów z Lublina. Wieczorem 12-latka położyła się spać. Rano jej koleżanki zauważyły, że nie daje oznak życia.

Zobacz także

Uczestniczki kolonii natychmiast powiadomiły wychowawców.

Przyczyny wyjaśni sekcja zwłok

Jak poinformowała w rozmowie z Radiem ZET Agnieszka Szopińska z komendy policji w Zakopanem, przyczyny śmierci dziecka wyjaśni dopiero sekcja zwłok.

Zobacz także

Obecnie na miejscu pracuje policja oraz prokurator. Organizowana jest pomoc psychologiczna dla pozostałych uczestników wyjazdu. O tragedii powiadomiono rodziców zmarłej dziewczynki.

 

RadioZET.pl/RadioZET/Przemysław Taranek