Zamknij

Atak nożownika na Krupówkach. Ranny mężczyzna trafił do szpitala

29.08.2022 16:17

Groźny atak z użyciem noża na Krupówkach w Zakopanem. 39-letni cudzoziemiec miał zaatakować ochroniarza jednej z kawiarń – relacjonuje portal 24tp.pl. Mężczyzna otrzymał kilka ciosów w szyję, trafił do szpitala.

Atak nożownika na Krupówkach
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Atak nożownika na Krupówkach wydarzył się w nocy z 26 na 27 sierpnia. Serwis internetowy lokalnego "Tygodnika Podhalańskiego" podał, że mężczyzna zaatakował nożem jednego z ochroniarzy pracujących w kawiarni.

"Zadał swojej ofierze kilka ciosów w szyję. Ochroniarz w został przetransportowany do zakopiańskiego szpitala" – czytamy.

Atak nożownika na Krupówkach. Ranny trafił do szpitala

Policji udało się szybko ująć nożownika. Okazał się nim 39-letni cudzoziemiec. - Do zdarzenia doszło po godzinie pierwszej w nocy z soboty na niedzielę. Napastnik bez widocznego powodu zadał kilka ciosów ostrym narzędziem zbliżonym do taktycznego noża w okolicę szyi, czym naraził 44-letniego ochroniarza na utratę zdrowia i życia – powiedział dla 24tp.pl starszy aspirant Krzysztof Waksmundzki, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji.

Sprawca napadu z nożem był pijany, miał w wydychanym powietrzu blisko promil alkoholu. - Wystąpiliśmy do prokuratury o areszt tymczasowy, zabezpieczone zostały nagrania z monitoringu i zeznania świadków, toczy się dalsze postępowanie – podsumował dla portalu rzecznik KPP w Zakopanem. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/24tp.pl