Szokujące zdjęcie klientki Biedronki. W sklepowej lodówce... brud i pleśń [FOTO]

Redakcja
06.03.2018 20:38
Szokujące zdjęcie klientki Biedronki. W sklepowej lodówce... brud i pleśń [FOTO]
fot. Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EASTNEWS

„Tygodnik Podhalański” opublikował zdjęcie nadesłane przez jedną z czytelniczek. Na fotografii widać mięso przechowywane w brudnej lodówce w sklepie Biedronka przy ul. Nowotarskiej w Zakopanem. Właściciel sieci sklepów zapowiedział już kontrolę.  

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Zagłosuj

Zakaz handlu w niedziele:

Liczba głosów:

„Lady są brudne, obrośnięte pleśnią. Na kratkach rozciągnięty jest papier, by ukryć panujący pod nimi brud — niedostępny na pierwszy rzut oka — by zmylić kupujących. Czy takie warunki są normalne? Gdzie jest sanepid? Gdzie jest kierownik sklepu, który nie reaguje na brak czystości w sklepie?” — maila o takiej treści otrzymała od pani Anny redakcja „Tygodnika Podhalańskiego”. 

Do sprawy odniosło się Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A. „Po otrzymaniu zgłoszenia bezzwłocznie zweryfikowaliśmy opisaną przez Państwa czytelniczkę sytuację. Z naszych ustaleń wynika, że wskazany sklep funkcjonuje normalnie, a produkty przechowywane są w sposób prawidłowy” — napisano w odpowiedzi.

Zobacz także

Jeronimo Martins zapewniło, że pracownikom została zwrócona uwaga, „aby jeszcze dokładniej dbali o czystość i ekspozycję artykułów”. 

Zmiany w Biedronce. Te sklepy mogą pracować w niedziele, nowe godziny otwarcia

RadioZET.pl/Tygodnik Podhalański/DG