Zamknij

Spłoszony koń wpadł na 10-latka! ''Taranował wszystko co zastał na drodze'' [FOTO]

Redakcja
20.01.2018 18:35
Spłoszony koń wpadł na 10-latka! ''Taranował wszystko co zastał na drodze'' [FOTO]
fot. Facebook screen/ Konrad Lewandowski

Chwile grozy na zakopiańskich Krupówkach. Spłoszony koń pędził reprezentacyjną ulicą i staranował 11-letniego chłopca. 

Relację z dramatycznego zdarzenia na Krupówkach zamieścił na Facebooku jeden z turystów. Jak pisze, około południa ''koń z połowy Krupówek z zaprzęgiem z całym impetem ze strachu zbiegał w dół ulicy''.

Zobacz także

''Taranował wszystko co zastał na drodze pustosząc Krupówki. Co najgorsze koń staranował małe dziecko. Karetka zabrała małego chłopca. Zwierzak gdy dobiegł do końca ulicy nie hamując wpadł w betonowe klocki uderzając głową. Właściciel Konia Góral, nagle zniknął, ludzie pomagali ocucić zwierzę i zabezpieczyć miejsce. Wielkie pokłony dla Pana który widać że z Końmi ma do czynienia, koń wstał po 20 minutach na własnych siłach, a w/w Pan zabrał go w ciche miejsce" - relacjonował internauta.

"Czas skończyć z męczeniem i stresowaniem zwierząt" - zaapelował mężczyzna.

fb screen
fot. Facebook screen/ Konrad Lewandowski

Koń przestraszył się najprawdopodobniej hałasu pękniętego balonika. ''10-latek miał niewielkie otarcia podudzia,a opiekunowie nie zgodzili się na zabranie go do szpitala'' - powiedział Krzysztof Waksmundzki w rozmowie z  Fakt24. Woźnica, który stracił panowanie nad zwierzęciem został ukarany mandatem w wysokości 300 złotych.

RadioZET.p/Facebook/Fakt/DG